Aroma Maséři

Co ještě můžete získat v salonu AROMAMASÁŽE

Jedinečná možnost nákupu produktů divoké kosmetiky. Filozofie firmy dodávající tyto produkty je založena na extraktech z „divokých“ bylin rostoucích v oblastech Orlických hor a Broumovského výběžku. K výrobě jsou používány výhradně čerstvé suroviny, tím je zachováno maximální množství aktivních látek z divoce rostoucích bylin. 

K dispozici jsou výrobky:

  • řada bioaktive gel (na obrázku)
  • vlasová řada (šampony, vody)

Výrobky a bližší informace o nich je možné získat v naší provozovně AROMAMASÁŽE.

V nabídce salonu AROMAMASÁŽE jsou dostupné produkty firmy BalneoTrade cosmetics

Firma se zabývá distribucí rašelinových produktů pro domácí použití. Jedná se o rašelinové termofory /klasické, ledvinové, krční/ rašelinové koupele, sprchové gely, tělová mléka, mýdla, denní a noční krémy, pleťové masky.

Znovuobjevená léčivá moc rašeliny

Rašelina je léčebný prostředek prověřený staletími, který přes veškeré objevy a výzkumy dnešní doby stále nebyl překonán. Rašelinové koupele se používaly již ve starém Řecku. Ve střední Evropě se používají více než 200 let, zejména při léčbě chronických revmatických chorob, artrozy, svalové kontraktury, gynekologických onemocnění, hojení jizev, léčení atopických ekzémů, lupénky a akné. Intenzivní studium biochemických vlastností rašeliny začalo ve druhé polovině předminulého století. Byla zahájena výroba rašelinových výtažků a extraktů, které se používaly jako přísady do koupelí. Postupně tak bylo prakticky ověřeno, že léčba pomocí produktů z balneologické rašeliny dosahuje impozantních výsledků. Současné rašelinové balneopřípravky se používají u celé řady onemocnění a sportovních zranění v mnoha oborech od dermatologie až po kosmetiku.

Výrobky a bližší informace o nich je možné získat v naší provozovně.

balneo trade

Nabídka produktů firmy AVON

Na naší provozovně AROMAMASÁŽE máte možnost zakoupení produktů AVON a to jak ve formě jednotlivých výrobků tak připravených dárkových balíčků. Balíčky jsou připraveny k okamžitému odběru (již sestavené). Další možností je objednání a sestavení dárkového balíčku „na míru“ dle vašeho výběru z katalogu. V takovém případě je nutné počítat s objednávací dobou. Po sestavení a zabalení balíčku budete vyzváni k jeho odběru.