Dárkové poukazy a předplatné

Dárkové poukazy

Pro vaše blízké, přátele, kamarády, kolegy v zaměstnání a pod.  nabízíme možnost zakoupení dárkových poukazů.

Poukazy lze zakoupit přímo v provozovně AROMAMASÁŽE kde vám budou  vytištěny. Poukazy tiskneme přímo na recepci provozovny podle zadání klienta. Je možné zvolit, zda poukaz bude obsahovat jméno obdarovaného, nebo můžete do dárkového poukazu dát vytisknout jeho cenu, případně konkrétní druh darované služby. 

Formát dárkového poukazu je ve formátu 10 x 15 cm, jeho součástí je i obálka s logem AROMAMASÁŽE. Vzor dárkového poukazu je přiložen na následujícím obrázku.

Další možností nákupu je telefonická objednávka, kdy nám nadiktujejte své požadavky. V dohodnutou dobu bude váš dárkový poukaz připraven k vyzvednutí na recepci provozovny. Poukaz je možné poslat i na dobírku. V takovém případě ovšem musíte počítat i se zaplacením poštovních polatků,které budou uvedeny ve faktuře zaslané spolu s dárkovým poukazem. 

Předplatné

V salonu AROMAMASÁŽE je k dispozici prodej předplatného. 

Pokud si zakoupíte pět a více výkonů v jedné platbě získáte slevu 10% z celkové ceny zakoupených výkonů. 

Příklad: při zakoupení 10 masáží zad a šíje v ceně 500,- Kč za jednu masáž. zaplatíte za celý balíček 4500,- Kč místo 5000,- Kč, tedy jedna masáž zad a šíje je zdarma. Masérské služby je možné i kombinovat podle vašeho přání.